TESCO – razem tworzymy przyjazne miejsce pracy

W moich coponiedziałkowych poszukiwaniach inspiracji dziś strona kariera TESCO zwróciła moją uwagę. A czym? Kilkoma rzeczami. Po pierwsze ciekawą, prostą i lekką grafiką, która nadaje stronie przejrzystości i zachęca do przeglądania treści. Po drugie opis poszczególnych działów i co za tym idzie, możliwości kształtowania swojej kariery w TESCO. Po trzecie ciekawy test – Sprawdź czy do nas pasujesz -> zestaw 12 pytań sprawdzających nasze podstawowe schematy działania i wartości, którymi się kierujemy. I po czwarte świetnym pomysłem na podział na obszary tematyczne dopasowane do konkretnych kandydatów w ramach sekcji Programy menedżerskie i praktyki.


Dzięki temu z łatwością kandydat trafi na sekcję dla siebie i dalej pokierowany licznymi odnośnikami dowie się wszystkiego, co jest dla niego ważne.
Jestem pod dużym wrażeniem całości i kariera TESCO dołączyła dziś do grona moich ulubionych ‚karierowych’ stron. Innymi stronami, które w pozytywny sposób zwracają uwagę również się podzielę, bo uważam, że nic nie jest tak warte dzielenia się, jak właśnie inspiracja :)
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s