Ogólnopolskie Forum Szkolenia 2014 Kreatywnie o Kadrach

19 i 20 listopada w Warszawie kolejne HRowe wydarzenie – tym razem będzie to Ogólnopolskie ForumSzkolenia 2014 Kreatywnie o Kadrach. Jak piszą organizatorzy jest to spotkanie branży szkoleniowej, HR, kadr, którego celem jest dyskusja o kluczowych obecnie wyzwaniach związanych z zarządzaniem potencjałem ludzkim w organizacji, planowaniem oraz przeprowadzaniem szkoleń tak, by jak najpełniej wykorzystać możliwości tkwiące zasobach ludzkich.
Choć temat szkoleń wydaje się bardzo popularny i dla wielu oczywisty, moim zdaniem jest bardzo duża potrzeba poszerzania wiedzy w tym zakresie i budowania systemów szkoleniowych, które mają sens i które przekładają się na realne rezultaty w formie rozwoju pracowników i wzrostu wskaźników biznesowych. Jako, że jednym z prelegentów będzie Paweł Kopijer – jestem pewna, że będzie możliwość poznania wartościowego podejścia do zarządzania szkoleniami i choćby z tego powodu warto się wybrać.

Organizatorzy zapewniają, że w trakcie konferencji zaprezentowane zostaną konkretne koncepcje rozwiązań oraz możliwości i wyzwania, jakie stoją przed specjalistami z działów kadr i HR-u. Program konferencji został zaplanowany w taki sposób, aby oprócz wysłuchania prelekcji ekspertów, istniała możliwość bezpośredniej wymiany doświadczeń, pomysłów i inspiracji, a także indywidualnych konsultacji z prelegentami i doradztwa w zakresie możliwości współpracy – moim zdaniem jest to niezwykle wartościowe podejście i takie, którego często brakuje podczas konferencji i spotkań branżowych. 


Wśród prezentacji będą m.in.:
• Narzędzia nowoczesnego menedżera HR, czyli jak wzmocnić narzędziowo proces planowana działań rozwojowych, Paweł Kopijer – ba to trzeba się wybrać!
• Budowa strategii szkoleń, a Pracownik generacji X i Y – fakty i mity, szanse i zagrożenia, Anna Międlarz
• Coachingowy Styl Zarządzania – czyli w stronę indywidualnego podejścia i elastyczności zachowań menadżerskich, Artur Przybyłowicz

Organizatorem jest:   Centrum Szkoleniowe AP Edukacja
Partnerzy:       PIFS, PSTD, Wolters Kluwer, Obserwatorium Zarządzania, Pracuj.pl, GoldenLine, Personel i Zarządzanie, Extended Disc, Matrik, Publiczni.pl

ZAPISY:
AP Edukacja Sp. zo.o., Centrum Szkoleniowe

ul. Urzędnicza 20 lok. 8, 30-051 Kraków
e-mail: zgloszenia@apedukacja.pl
Tel./ fax: 12 352-31-23 (wew. 3)
Tel. kom. 797 011 698, 517 752 770

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Ogólnopolskie Forum Szkolenia 2014 Kreatywnie o Kadrach

  1. W pewnym stopniu to zależy od tego czego szukasz, jak dla mnie po przejrzeniu agendy całość brzmi zachęcająco. Na pewno jeśli zajmujemy się w firmie szkoleniami lub rozwojem pracowników, warto posłuchać Pawła Kopijera – Jego podejście do tematyki planowania szkoleń odmieniło moje podejście do tego zagadnienia, więc może i innych zainspiruje :)

    Polubienie

  2. Super okazja do arcyciekawych spotkań. Myślę, że warto się wybrać, nawet jeśli nie pracuje się bezpośrednio w tej branży, ale np. prowadzi własną firmę.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s